DutchEnglishTurkish

Web Tasarımı

Web teknolojileri alanındaki tecrübe ve birikimlerimizi kullanarak, özgün tasarımlı ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bireysel ve kurumsal web siteleri geliştiriyor, mevcut web sitelerinizi yeniliyoruz.

Günümüz internet pazarında bireysel web sitelerinin yanı sıra, özellikle firmalar için kurumsal web siteleri oldukça önemli hale gelmiştir. Yapılacak olan kurumsal web sitesi, firmanın internet dünyasındaki ofisi (sanal ofis) olarak da yorumlanabilir. 

Profesyonelce tasarlanan, görsel, metinsel ve grafiksel anlamda tamamen sade ve estetik, akıcı, kurumunuzun renkleri ve vizyonu ile uyumlu, firmanızı ve markanızı zenginleştirici bir şekilde yansıtan ve temsil eden bir kurumsal web sitesi tasarım çalışması, ziyaretçilerinizin gözünde sizi kurumsal ve profesyonel bir firma olarak göstererek, ürün veya hizmetinizin ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

1. Sizi Dinliyoruz
Çalışmalarımızın en önemli kısmı sizi dinlemek. Bu sayede ürün ve hizmetlerinizi görüyor, ihtiyaçlarınızı anlıyor ve tüm iş sürecine sizinle birlikte dahil olup, isteklerinizi karşılıyoruz. 

2. Projelendiriyoruz
Kurumunuzun ölçeğine, iş yapış şekline, ürün ve hizmetlerine, 

dijital ihtiyacına ve bütçesine göre proje aşamasına geçiyoruz. Projeniz her ne olursa olsun,  oluşturmak istediğiniz sistemi önce zihninizde ve kağıt üzerinde çalışır hale getirerek ilerliyoruz. Bu yöntem sayesinde geliştirme aşamasında yaşanacak sürprizlerin önüne geçiyoruz.

3. Sonuçlandırıyoruz
Projenin son safhasında sizin de görüşlerinizi alarak son düzeltmeleri yapıyor ve projeyi kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.